Супрефос-NS

(N-12% :P-24% :Mg-0,5% :Ca-14% :S-25%)

Супрефос-NS – це фізіологічно нейтральне, безхлорне, концентроване, комплексне азотно-фосфорне добриво, створене на основі преципітату ( найбільш важливого фосфорного добрива з рухливим фосфором), сульфату амонію (що містить в своєму складі аміачний азот і рухливу сірку) та фосфатів амонію. В його складі більше 75% діючої речовини: солі азоту, фосфор, сірка, кальцій та магній рівномірно розподілених в кожній гранулі, в доступній для рослин формі.
Супрефос-NS придатний для всіх видів внесення: основного, передпосівного та характеризується пролонгованим терміном дії.

ЗАСТОСОВУЄТЬСЯ на всіх типах ґрунтів під всі види культур.

Завдяки вмісту кальцію СПРИЯЄ розкисленню ґрунтів, наявність сірки в рухливій легкозасвоюваній формі робить Супрефос-NS найбільш ефективним добривом під озимі та ярі сільськогосподарські культури.

Фізико-хімічні показники

Найменування показника  

Норма

Вміст діючої речовини, %, до

85

Масова частка загальних фосфатів, %

24 + 1

Вміст масової частки водорозчинних фосфатів у відношенні
до масової частки загальних фосфатів, %, не більше

25

Масова частка:
- аміачного азоту, %
- магнію, в перерахунку на МgО, %, не менше
- кальцію, в перерахунку на СaО, %, не менше
- сірки, в перерахунку на SО3 , % , не менше
- води, %, не більше


12 + 1
0,5
14
25
2,0

рН 1%-вого розчину, %, не менше  

5,5

Гранулометричний склад:
масова частка гранул розміром:
- менше 1мм, %
- від 1мм до 4мм, %, не менше
- менше 6мм, %2,0 
98
100

Статична міцність гранул, не менше, Мра (kgf/cm2)

3,0 (30)

Розсипчастість, %  

100

 
Унікальна формула Супрефос-NS що містить в своєму складі:

•    до 45 % преципітату,
•    до 35 % сульфату амонію,
•    до 10-15 % моно- і діамоній фосфату
дозволяє використовувати його на всіх типах ґрунтів під всі види культур.

Особливо важливим є застосування Супрефос-NS на ґрунтах, насичених калієм.
Наявність у складі добрива легкорозчинного азоту і розчинних форм фосфору, на фоні повільно діючого преципітату, дозволяє здійснювати внесення необхідної норми добрива при посіві озимих культур, оранці під зяб для ярих культур або при посівному основному внесенні ярих культур.

Завдяки присутності сірки забезпечується більш якісне засвоювання азоту рослинами. При внесенні під широколисті культури спостерігається щорічний великий ефект підвищення врожайності та якості.

В умовах степових регіонів з невеликою кількістю опадів Супрефос-NS доцільно вносити з осені не лише під озимину, але і під оранку для ярих культур , оскільки в цьому випадку забезпечується розподілення добрив на великій глибині і в менш схильний до висушення шар ґрунту.

Також є певний ефект від внесення Супрефос-NS разом з посівом ярих культур.

Особливість Супрефос-NS , із заданим співвідношенням компонента і речовин, що діють, полягає в наступному:
- легкорухливі , розчинні складові добрива (сульфат амонію, амофос , діамонійфосфат ) забезпечують оптимальні умови розвитку рослин в період вегетації, що вимагає підвищеної кількості азоту порівняно з фосфором;
- розвиток кореневої системи і наземної частини рослин відбувається за рахунок преципітату, що містить окрім фосфору рухливий активний кальцій;
- завдяки присутності фосфору (нейтрального добрива), що перешкоджає активній дії нітрифікуючих бактерій, агрохімічна ефективність азоту підвищується до 30 %, продовжується його термін дії;
- пролонгованість дії фосфору збільшує агрохімічну ефективність Супрефос-NS по Р2О5 на 20 %.
- необхідна доза (відповідно до аналізу ґрунтів) передпосівного внесення під оранку в глибші шари ґрунту дозволяє забезпечити повноцінне живлення сільськогосподарських культур у весь період розвитку, кореневої підгодівлі рослин в окремі періоди їх розвитку.
- може використовуватись як сировина для виробництва тукосумішей.

Для рослин (горох, вика ), що не вимагають азотного підживлення, разове внесення необхідної норми добрива (при підготовці ґрунту або при посіві) забезпечує повноцінне живлення в процесі всього періоду формування врожаю сільськогосподарських культур.

Упаковка:

-   поліпропіленові мішки з поліетиленовим вкладишем по 50кг;
-   м'які контейнера типу «Біг-Бег» до 1000 кг . 

© 2012 Elmon. Все права защищены.

Создание сайта Студия