Діамофоска

Стандарт: ТУ У 24.1-05766356-045-2002

Діамофоска - концентроване, високоефективне азотно - фосфорно - калійне мінеральне добриво. Діамофоску ( ДАФК ) виробляють в гранульованому вигляді, в її склад входять всі три основні елемента живлення: азот, фосфор, калій, а також макро- и мікроелементи: сірка, магній, кальцій і невеликі кількості Cu, Zn, Mn, Fe, Si, які підвищують агрохімічну цінність добрива.

Всі елементи живлення, в т.ч. і фосфор, знаходяться в водорозчинній формі и легко доступні рослинам. Висока концентрація поживних речовин (>60%), вирівнений гранулометричний склад, хімічна однорідність, утримування всіх елементів в одній гранулі дозволяють рівномірно розподілити поживні елементи в грунті, забезпечити збалансоване живлення рослин протягом всього періоду вегетації і значно зменшити витрати на перевезення, зберігання і внесення діамофоски.

Оптимальне відношення поживних речовин в діамофосці робить її економічно більш вигідною для основного внесення під такі культури як льон, озимі і ярові зернові, технічні, проорані, багаторічні бобові. В зоні недостатнього зволоження діамофоску потрібно вносити на повну глибину орання, в регіонах з високим рівнем опадів - поверхнево.

Технічна характеристика

Назва показника

Норма

Масова часткаамонійного азоту N, %

10

Масова частказагальних фосфатів Р2О5, %

26

Масова часткакалія К2О, %

26

Масова часткаводи, %

1,5

Гранулометричний склад:

- менше 1 мм, %

- від1 до 4 мм, %

- менше 6 мм, %

 

3

90

100

Статична міцність гранул, Мпа (кгс/см2)

3 (30)

Сипучість, %

100

Діамофоску відвантажують або в пропіленових мішках масою по 50 кг або вбіг-бегах по 1000кг.

Транспортують критими автомобільним, залізничним і водним видами транспорту, у відповідності з правилами перевезень на кожному виді транспорту.

Добриво зберігають в закритих сухих і чистих складських приміщеннях, може зберігатися в штабелях.

Гарантійний строк зберігання – 6 місяців з дня виготовлення.

© 2012 Elmon. Все права защищены.

Создание сайта Студия